+38 067 20-07-818
Замовити дзвінок
Введіть ваші данні І ми перетелефонуємо Вам
найближчим часомЯк новобудови Одеси впливають на ринок нерухомості
20.12.2018
img

Для будь-якої квартири в Одесі продаж здійснюється самими різними способами в залежності від того, представляє нерухомість первинний або вторинний ринок.

Формування вартості одного квадратного метра житла на вторинному ринку пов’язано з його вартістю на первинному, де ціна формується залежно від елітності будинку, що будується, самого забудовника і місця розташування новобудови.

В будь-якому випадку на ринку нерухомості формується типова середня ціна, від якої і відштовхуються багато власників при формуванні вартості вторинного житла.

Всі новобудови Одеса може запропонувати як з мінімальної, так і з максимальною ціною – все буде залежати від обробки, підведених комунікацій.

Але така пропозиція не завжди обгрунтовано і може бути застосована тільки в тому випадку, якщо покупець планує проводити обробку квартири тривалий період часу в міру надходження грошових коштів, і на даний момент він не має потребу в житлі або поліпшення житлових умов.

В місті Одеса купити двокімнатну квартиру звичайної планування можна практично у будь-якого забудовника. Але давайте розберемося, які «підводні камені» чекатимуть нас в цьому випадку, і на що варто звернути особливу увагу.
В першу чергу варто звернути безпосередню увагу на самого забудовника і його репутацію.

Але не варто відразу відсівати забудовників з невідомим ім’ям. Справа в тому, що багато хто з них як юридична особа входять в групу компаній, і саме цією новобудовою займається нова компанія під новим ім’ям, а персонал залишається колишнім. Сам забудовник не займається реалізацією квартир в новобудові.

Це робота ріелторських агентств. А будь-яке агентство нерухомості ніколи не співпрацюватиме з ненадійним забудовником, адже співпраця між ними формується не на принципі куплю нерухомість в Одесі, а на взаємовигідних положеннях, що забезпечують отримання прибутку кожному.

Купівля квартири в новобудові найчастіше здійснюється на останніх етапах будівництва будинку. Це і зрозуміло – видно темп і визначені приблизні терміни здачі будинку.

Однак є одне але, яким користуються багато людей – у міру того, як наближаються терміни здачі, росте і вартість квадратного метра житла.

Тому, вибравши надійного забудовника, найкраще укладати договір на пайове будівництво ще на початкових етапах, щоб в майбутньому заощадити свої кошти.

підпишіться на актуальні новини і акції