+38 067 20-07-818
Замовити дзвінок
Введіть ваші данні І ми перетелефонуємо Вам
найближчим часомПравочин з нерухомістю
20.12.2018
img

Всі операції, що здійснюються з нерухомістю, мають свої ризики, передбачити які часом дуже складно. Тому в нашій статті ми постараємося більш детально розглянути це питання, щоб своєчасно захистити Вас від небажаних наслідків.

Будь-яка нерухомість завжди має свою вартість, яка формується в залежності від місця розташування, елітності, року побудови, а також чи є нерухомість, що купується первинним або вторинним житлом.

Тому якщо Ви вирішили купити квартиру в Одесі слід з обережністю ставитися до нерухомості, що має дуже низьку вартість в порівнянні з ринковою.

Так, якщо вартість квартири нижче порядку 20%, то дуже великі гарантії того, що в даній угоді криється якийсь підступ, в цьому випадку варто поставитися до неї з особливою уважністю.

Якщо при здійсненні угоди від Вас приховують справжню інформацію про те, хто є власником нерухомості, то від такої угоди краще відразу відмовитися, так як велика гарантія того, що у Вас будуть проблеми.

Так само не варто вестися на пропозицію купити квартиру Одеса за дорученням, навіть якщо пропозиція буде аж надто приваблива – згодом можна залишитися як без квартири, так і без грошей.

Купуючи нерухомість, звертайте увагу і на можливу кількість угод з її продажу за останній проміжок часу. Якщо такі присутні, то від покупки такої квартири краще відмовитися, так як, швидше за все, її власник є шахраєм, який намагається заволодіти Вашими грошима незаконним способом.

Якщо Ви збираєтеся в місті Одеса купити будинок, то звертайте пильну увагу на власника квартири і кількість прописаних в ній осіб. Від всіх має бути отримано документально оформлене добровільне бажання на відмову від власності на Вашу користь.

В документах завжди вказуйте реальну вартість квартиру. У багатьох випадках при здійсненні операції люди прагнуть занизити вартість нерухомості.

Це відбувається для того, щоб уникнути сплати податків. Але в тому випадку, якщо угода буде визнана незаконною, повернути реальну суму грошей Вам не вдасться – повернуті будуть лише кошти, зазначені в документах.

При покупці в місті Одеса квартири звертайте увагу і на те, полягає або складався власник квартири в шлюбі, а також перевірити дату укладення шлюбу.

Якщо покупка квартири в Одесі була здійснена в той час, коли власник знаходився в законному шлюбі, то право власності на нерухомість є у обох подружжя, і для здійснення угоди потрібна згода кожного з них.

підпишіться на актуальні новини і акції